Nevertales: The Abomination
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
506
Data dodania:
15.09.2019
Dodał:
skorpion

 

Nevertales 8: The Abomination to stworzona w studiu Mad Head Games gra ukryte obiekty.

Akcja gry toczy się w świecie Ballard, na które składa się cztery królestwa: Kian, Jakabur, Wintermoum i Inspiria. Zostały zaprojektowane przez pisarza Mikaela Ballarda, zwanego w grze Twórcą. Okazuje się, że świat pochłaniany jest przez ciemność zwaną Abominacją (Obrzydzeniem, Wstrętem). Wszystko wskazuje na to, że chyli się ku końcowi, ponieważ tak postanowił pisarz. Dowiadujemy się, że ma poważne problemy prywatne, które odbijają się na kondycji całego Ballardu. Archmag Trevana wezwała do siebie adept magii Aneę i nakazała jej odszukać Stwórcę, a następnie przekonać go do zmiany zdania o destrukcji świata. Anea natychmiast wyrusza do Ukrytego Królestwa, w którym on mieszka. Pomóż początkującej magiczce ocalić świat.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 609 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games proudly presents another imaginative tale from their best-selling Nevertales series!

The frightening Abomination is devouring the World of the Four Realms. The Archmage Trevana has chosen you, a young adept, to travel through time and space to meet the mysterious Author himself and ask him for help. Gather ingredients and craft spells to fight against this all-consuming dark force and bring hope back to your world. You must speak, but will your Author listen? Find out in this emotional hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy