Redout: Enhanced Edition
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
15.05.2022
Dodał:
skorpion

 

Redout: Enhanced Edition to futurystyczne wyścigi stworzone przez turyńskie studio 34BigThings SRL. Akcja gry rozgrywa się w 2560 roku. Ziemia nie jest już tą samą planetą co obecnie. Po wyczerpaniu się zasobów naturalnych i katastrofalnego w skutkach globalnego ocieplenia ludzie przenieśli się na inne planety. Nasz wyludniały glob stał się areną najszybszych na świecie wyścigów pojazdów antygrawitacyjnych po magnetycznych torach.

Gracz zasiada za sterami supernowoczesnych pojazdów unoszących się na niewielkiej wysokości nad ziemią i bierze udział w ultraszybkich wyścigach na specjalnie przygotowanych torach. Gra ma wiele podobieństw do F-Zero GX od Nintendo, Rollcage od Psygnosis, WipEout od Sony Interactive Entertainment czy Star Wars Episode 1: Racer od Aspyr Media, Inc., w których maszyny również rozwijały zawrotne prędkości, a rozgrywka była niezwykle dynamiczna. Twórcy gry przygotowali dwadzieścia pięć wspaniałych torów ulokowanych w pięciu różnych miejscach postapokaliptycznej Ziemi, jedenaście trybów gry, sto wydarzeń w trybie kariery i mnóstwo różnorodnych pojazdów. Redout: Enhanced Edition zawiera multiplayer dla dwunastu graczy i obsługuje Virtual Reality (Oculus Rift, HTC Vive lub Razer OSVR).

Gra kosztuje ponad 120 złotych. Można ją zdobyć za darmo ze strony Epic Games. Oferta ważna jest do 19 maja 2022 do godz. 17.

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 7, Procesor i3 2.6Ghz, AMD FX-8320, pamięć RAM 4GB, karta graficzna: GTX 560, DirectX11 i 6 GB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy