Myths of the World: Fire from the Deep
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
404
Data dodania:
21.07.2019
Dodał:
skorpion

 

Myths of the World: Fire from the Deep to gra ukryte przedmioty od Eipix.

Koniec osiemnastego wieku. Protagonistką gry jest młoda dziewczyna, która niedawno ukończyła studia geograficzne. Dzięki wsparciu i pomocy finansowej rodziców wreszcie może spełnić swoje marzenie z dzieciństwa - wyruszyć balonem na polinezyjską wyspę Tahiti. W wyniku poważnej awarii balonu ląduje na innej wyspie zwanej Raiatea. Księżniczka Hina zwróciła się do niej o pomoc w odnalezieniu i odzyskaniu okaryny, artefaktu skradzionego przez jej byłego narzeczonego Hiro. Ten instrument muzyczny uspokaja potężnego potwora mieszkającego pod powierzchnią wysepki. Jeżeli wkrótce księżniczka na nim nie zagra, to ów bestia może obudzić się i zniszczyć wszystko co stanie na jego drodze. Czy bohaterka jest w stanie zdobyć ukradziony artefakt zanim uaktywni się starożytne zło? No cóż... Musisz to sam sprawdzić.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 708 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment presents the next thrilling installment of the beloved Myths of the World series!

Your childhood dreams of exploring the beautiful lands of Polynesia are coming true! But an emergency landing on an unfamiliar island swiftly changes your plans. You're quickly swept into a dangerous race against the clock when an artifact is stolen from the locals, threatening to awaken an ancient evil! Do you have what it takes to help them before it's too late? Find out in this sensational Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy