Dark City: Munich
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
392
Data dodania:
04.02.2019
Dodał:
skorpion

 

Dark City 2: Munich jest grą ukryte obiekty stworzoną przez ukraińskie studio 4 Friends Games.

W Monachium trwa właśnie Oktoberfest. Ów popularny piwny festyn co roku odwiedza ogromna ilość ludzi, dzięki czemu miasto bogaci się i rozwija. W trakcie tegorocznych uroczystości doszło już do wielu makabrycznych zabójstw. Wszystko wskazuje na to, że ofiary zostały zaatakowane przez coś, co wygląda na pół-człowieka i pół-wilka. Burmistrz Schultz zwrócił się do Ciebie, najlepszego detektywa, z prośbą o pomoc w wyjaśnieniu tych dziwnych zdarzeń. Obawia się, że może dojść do kolejnych morderstw, a zaistniała sytuacja odbije się negatywnie na reputacji miasta i finansach. Ustal się, czy to naprawdę wilkołak stoi za tymi zbrodniami. Poznaj mroczne historie i tajemnice ówczesnego Monachium.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 971 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4Friends Games present the next adventure in their globetrotting detective series Dark City!

It’s Oktoberfest time in Munich, Germany, the biggest celebration of the year! But this year, the festivities are being spoiled by a series of violent attacks. The witnesses claim that werewolves are responsible, but that can’t be true, can it? Track down the clues and discover the truth for yourself in this clever hidden-object adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy