Midnight Calling: Anabel
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
326
Data dodania:
16.10.2015
Dodał:
skorpion

 

Elephant Games przedstawia Midnight Calling: Anabel, grę logiczno - przygodową typu hidden object (ukryte przedmioty).

Bohaterką gry jest młoda dziewczyna Anabel. Dekadę temu jej ociec Henry zniknął w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna był popularnym archeologiem i odkrywcą, a mimo to nikt nie był w stanie ustalić co się z nim stało. Anabel była wówczas malutkim dzieckiem i nie wiele pamięta z tamtych czasów. Gdy od pewnego czasu w snach zaczął ukazywać się ojciec, zdała sobie sprawę, że próbuje przekazać jej jakieś informacje. Dzisiaj wczesnym rankiem zmaterializował się jego duch i pierwszy raz przemówił. Poprosił ją o przybycie do rodzinnego miasteczka Rocksville i odnalezienie zamku Midnight. Niezwłocznie wyruszyła do tej miejscowości z nadzieją na wyjaśnienie tej sytuacji, a może nawet na odnalezienie rodzica.

Anabel liczy na Twoje wparcie i porady. Pomóż jej odnajdywać przedmioty i wskazuj najwłaściwsze sposoby rozwiązywania zagadek i łamigłówek. Odkryj tajemnice i historie Rocksville i Midnight.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor minimum 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 598 MB wolnego miejsca na HDD / SD.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 

The castle calls... Fans of the blockbuster game Midnight Castle will thrill to Elephant Games' prequel! You play as lovable vamp Anabel this time. Your father Henry disappeared years ago, but he's been calling you in your dreams. Travel back to your hometown to save your father and learn the castle's hidden secrets! A batty sidekick, loads of silhouette and listed hidden-object puzzles, morphing objects, and collectibles make this a not-to-be-missed adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy