Roads of Rome: Portals Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
284
Data dodania:
05.07.2022
Dodał:
skorpion

 

Roads of Rome: Portals Collector's Edition jest grą "zarządzanie czasem" stworzoną przez studio Whiterra, a wydaną przez cypryjskiego dystrybutora Qumaron (dawniej Realore). Jest to kontynuacja Roads of Rome (trzy części) i Roads of Rome: New Generation (również trzy). Zasady i mechanika rozgrywki nie uległy zasadniczym zmianom. Akcja gry rozgrywa się na czterdziestu jednoekranowych planszach. Podobnie jak w większości gier tego typu, plansze różnią się położeniem dróg, budynków i komponentów krajobrazu. Postawione przed graczem cele również mogą być różnorodne, zależnie od układów elementów na ekranie. Zadaniem gracza jest odpowiednie pokierowanie postaciami, aby wykonały wszystkie powierzone zadania (np. udrożnienie drogi, zebranie kryształów, aktywowanie przekaźników energii, naprawa infrastruktury drogowej, wyłączenie pola siłowego, przegnanie wrogów, uwolnienie kapłanki, skolekcjonowanie bagiennych kwiatów oraz zbudowanie świątyni, łuków triumfalnych itp.).

Fabuła gry nie jest zbytnio skomplikowana i nie ma wpływu na samą rozgrywkę. Oddział dzielnych żołnierzy rzymskich wraca do domu po zakończonej zwycięskiej wojnie. Na wskutek potężnego sztormu ich statek rozbija się o przybrzeżne skały bezludnej wyspy. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, ale znaleźli się w dość trudnej sytuacji. W jednej z jaskiń natknęli się na tajemniczy portal. Po jego przekroczeniu zostali przeniesieni do innego nieznanego im świata. Teraz z pomocą gracza muszą znaleźć sposób na powrót do domu.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1200 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX 10.0 oraz 294 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

#RoadsofRome #Qumaron #Whiterra

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy