Laruaville 11
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
274
Data dodania:
17.07.2022
Dodał:
skorpion

 

 

Laruaville 11 jest grą match-3 (dopasowanie trzech identycznych elementów w stylu Bejeweled) stworzoną przez studio FRH Games z Rygi (Łotwa).

 

To jedenaste spotkanie z przyjacielskimi bezcielesnymi istotami. Tym razem duchy zdecydowały się pomóc wikingowi, który na ostatniej wojnie poległ chwalebną śmiercią. Był przekonany, że po śmierci zostanie przeniesiony do Walhalli. krainy wiecznego szczęścia. Z przerażeniem i smutkiem odkrywa, że trafił do całkiem innego miejsca. Sympatyczne duchy muszą coś wymyśleć, aby bohaterski wiking dostał się w wymarzone miejsce.

 

Seria Laruaville na tle innych gier tego gatunku wyróżnia się kolorową szatą graficzną, "zabawną" historią i ciekawymi rozwiązaniami. Dla jednych wadą, dla innych zaletą, będzie fakt, że wszystkie części zasadniczo są takie same. Najbardziej zauważalnymi różnicami pomiędzy nimi są układy etapów oraz dodatkowe obiekty w grze. Dlatego też jedenasta odsłona Laruaville skierowana jest do zagorzałych fanów serii, którym nie przeszkadza to, że w porównaniu do poprzednich części nic się nie zmieniło. Dla tych, którzy ukończyli którąś poprzednią Laruaville, rozgrywka będzie banalnie prosta. Nowi gracze będę musieli zapoznać z mechaniką gry i zapewne będzie im trudniej rozwiązywać logiczne łamigłówki.

 

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 8.0 oraz 173 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy