GRIME
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
08.07.2023
Dodał:
skorpion

 

GRIME to gra zręcznościowa stworzona przez małe izraelskie studio Clover Bite i wydana przez amerykańskiego dewelopera gier Akupara Games. Gra łączy elementy platformówki (w stylu metroidvanii) i RPG.

 

Gracz steruje dziwną zmutowaną postacią, która została uwięziona w dziwnym surrealistycznym świecie. Musi nie tylko wydostać się z tego nieprzyjaznego miejsca, ale również i właściwie przede wszystkim walczyć z wrogimi zdeformowanymi stworzeniami. Po pokonaniu przeciwnika zdobywa jego możliwości i cechy, dzięki czemu może je wykorzystać w kolejnych, o wiele cięższych walkach. Wchłonięte szczątki pokonanych wrogów służą jako oręż. Podczas starć należy ustalić strategię walki, wykorzystywać odpowiednią broń, robić uniki i zadawać określoną kombinację uderzeń.

 

Zadaniem gracza jest wydostanie bohatera z wrogiego świata i poznanie tajemnic tego niebezpiecznego miejsca.

GRIME komunikuje się z użytkownikiem w języku angielskim (audio) oraz angielskim, portugalskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, koreańskim, japońskim, rosyjskim, hebrajskim i chińskim (tekst).

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 10, Procesor co najmniej Intel i5 3470 lub podobne AND, Pamięć 4 GB RAM, Karta graficzna: nVidia GeForce 960 lub podobny AMD i 10 GB wolnego miejsca na nośniku danych.

#GRIME #CloverBite #AkuparaGames #metroidvania

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy