Golden Rails: Small Town Story Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
163
Data dodania:
19.05.2023
Dodał:
skorpion

 

Small Town Story Collector's Edition to druga po Tales of the Wild West odsłona Golden Rails, serii gier zarządzanie czasem od Yustas Games Studio i Alawar.

 

Kontynuacja przygód Jacka i Jill. W poprzedniej części udało im się uratować firmę kolejową i teraz udają się za zasłużone wakacje. Nie dane było im jednak długo odpoczywać, bowiem nagle dostali intratną propozycję zbudowania linii kolejowej, która połączy niespokojne małe miasteczko z cywilizowanym światem. Niestety okrutny Buford i jego banda złodziei stają im na drodze. Pomóż im stworzyć linię kolejową i powstrzymać bezwzględnych bandytów.

 

Głównym celem gry jest naprawa uszkodzonych torów. Golden Rails: Small Town Story polega na wykonywaniu pewnych operacji w jak najkrótszym czasie we właściwej kolejności i w odpowiednim miejscu.

 

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 240 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy