Vacation Adventures: Park Ranger 12
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
204
Data dodania:
22.08.2023
Dodał:
skorpion

 

Dwunasta część Vacation Adventures: Park Ranger, gry przypisanej do gatunku klasyczne ukryte obiekty (hidden object games). Za jej opracowanie odpowiada studio Casual Arts. Akcja tej produkcji kolejny raz dzieje się w fikcyjnym, wymyślonym na potrzeby gry parku Pinecreek Hills.

 

Centrala parku ponownie rozpoczęła poszukiwania wolontariuszy, którzy w obecnym sezonie wesprą przepracowanych strażników. Zainteresowani będą mogli pomagać w współorganizowaniu eventów w tak urzekających miejscach jak Apache Trail, Cherokee River i Bluewater Lake, w chronieniu dzikiej przyrody oraz w rutynowych pracach porządkowych. Bieżący rok jest wyjątkowy, ponieważ park obchodzi 20-lecie istnienia. Z uwagi na to zaplanowano bardzo dużą ilość atrakcji, a to przekłada się na zwiększony ruch turystów i niestety dodatkowe obowiązki dla pracowników Pinecreek Hills. Zadaniem gracza jest współpraca ze strażnikami parku, czyli wyszukiwanie określonych przedmiotów.

 

Vacation Adventures: Park Ranger 12 to klasyczna gra ukryte przedmioty Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że gra jest praktycznie taka sama jak jedenaście wcześniejszych odsłon tej serii. Na rynku gier casualowych znajduje się wiele serii gier składających się z kilkunastu części. Różnice pomiędzy nimi są znikome. W przypadku ukrytych obiektów zmieniają się tylko tła, scenografia i przedmioty. Oczywiście z Vacation Adventures: Park Ranger jest tak samo.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 543 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy