Elven Legend 8: The Wicked Gears
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
370
Data dodania:
18.02.2020
Dodał:
skorpion

 

Elven Legend 8: The Wicked Gears to gra zarządzanie czasem od Growing Grass Studio. Akcja gry dzieje się zaraz po wydarzeniach z poprzedniej części. To właśnie w Elven Legend 7: The New Generation zamiast Aerin i Tilliana protagonistką serii stała się ich córka Sonja. W tej odsłonie "Elfich Legendach" do księżniczki o pomoc zwróciły się gremliny. Nie mogą poradzić sobie z rebeliantami, którzy planują "pobudzić do życia" wszystkie mechanizmy na świecie i użyć je do do haniebnych celów. Sonja wraz z przyjacielem Napejem bez chwili wahania spieszą im z pomocą.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 889 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Gremlins are seeking the help of the elves to thwart a group of rebels who want to animate all the mechanisms in the worlds and use them for their malicious purposes. Join Princess Sonja and her faun friend, Napej as they face this challenge.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy