Złota rączka plemion
Link do strony:
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
1023
Data dodania:
13.01.2018
Dodał:
skorpion

Polskojęzyczna wersja gry Jack of All Tribes.

Twoim zadaniem w grze "Złota rączka plemion" jest zarządzanie pierwotnymi ludami. Przyłącz się do głównego bohatera w momencie, gdy w wyniku przejażdżki górską kolejką, cofa się w czasie i spotyka potrzebujące pomocy, starożytne plemię. Wznoś budynki, zbieraj niezbędne zasoby i zdobywaj złoto, troszcząc się jednocześnie o tubylców. Postaraj się ukończyć wszystkie zadania, które z biegiem czasu będą się stawać coraz trudniejsze i przepędź nieprzyjacielskie plemiona. Zbadaj egzotyczny świat w poszukiwaniu przedmiotów, dzięki którym Jack będzie mógł wrócić do domu. W tej fenomenalnej mieszance symulacji budowlanej i rozgrywki na czas z intuicyjnym sterowaniem oraz domieszką zachwycającej grafiki, czekają cię godziny fantastycznej zabawy, które sprawią, że Twoje marzenia o zostaniu sławnym budowniczym się spełnią.

System operacyjny Windows XP/Vista/7, Procesor 1 GHz, Pamięć RAM 512 MB, DirectX 8.0

Edit 2023-07-10: Tą grę nie można na chwię obecną pobrać, i zresztą też zagrać. Linki do Złota rączka plemion niestety wygasły.

 

Galeria
Komentarze (3)
skorpion
01.06.2011 11:55
Uwaga! Gra jest wadliwa. Nie da się ukończyć trzeciego etapu. Podobno gra ma zostać niedługo naprawiona.
skorpion
02.06.2011 14:56
Już błąd naprawiono. Trzeba niestety ponownie ściagnąć i zainstalować grę.
Pando
12.06.2011 23:41
Dlaczego tej grze nadano nazwę Złota rączka plemion?To przecież Jack of All Tribes w polskiej wersji językowej. Złota rączka.? Główny bohater to jakiś konserwator czy mechanik ? Oprócz zarządzania sam coś naprawia.? Nie grałem w to , ale wydaje mi się że to gra zrencznościowa z elementami strategii. No chyba że wprowadza jakieś nowości technologiczne ze swoich czasów i dla tych plemion to nowość.