XCOM® 2
Link do strony:
Rok Wydania:
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
15.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Turowa gra stategiczna wyprodukowana przez studio Firaxis Games i wydana przez 2k Games. Jest to kontynuacja XCOM: Enemy Unknown, gry wydanej w 2012 roku. Obydwie gry zdobyły uznanie milionów graczy jak i krytyków.

Akcja gry dzieje się w 2035 roku, dwadzieścia lat po tragicznych wydarzeniach z XCOM: Enemy Within (dodatek XCOM: Enemy Unknown). Świat doznał sromotnej porażki w wojnie z najeźdźcami z kosmosu. I tak oto ludzkość została całkowicie zniewolona przez obcą rasę. W ten sposób organizacja XCOM przestała pełnić swoje statutowe zadania. Ale są ludzie, którym nie podoba się ten "nowy porządek". Nieliczni jej członkowie chcą potajemnie wskrzesić XCOM i pomimo wielu przeciwności walczyć z okupantem. Postanawiają w ukryciu stworzyć ruch oporu, którego zadaniem będzie zdemaskowanie globalnych planów okupanta i zniszczenie propagandowej instytucji Advent. Ich siedzibą staje się statek kosmiczny Avenger, który niegdyś był własnością obcych.

W tej grze wcielasz się w dowódcę ruchu oporu. Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi: ustalanie taktyki w walki z obcymi, prowadzenie nowoczesnych badań naukowych nad technologią wojskową, rekrutowanie nowych członków, modernizacja i dostosowanie pomieszczeń Avengera do nowych potrzeb itp.

Gra kosztuje ponad 214 złotych. Była szansa na zdobycie jej za darmo ze strony Epicgames.  Oferta była dostępna w dniach 14-21 kwietnia 2022r. Być może kiedyś pojawi się ponownie. 

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 7+, Procesor Intel Core 2 Duo E4700 z taktowaniem 2,6 GHz lub AMD, pamięć RAM 4GB, Karta graficzna:ATI Radeon HD 5770 1 GB, NVIDIA GeForce GTX 460 1 GB, DirectX 11.0 i 45GB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

#FiraxisGames #SidMeier #XCOM #2KGAmes

 

Galeria
Film

Komentarze (0)

brak komentarzy