Władca Pogody: Ukryte Królestwo
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
605
Data dodania:
11.01.2018
Dodał:
skorpion

 

"Władca Pogody: Ukryte Królestwo" (angielskie "Weather Lord: Hidden Realm") to najnowsza gra zręcznościowa należąca do kategorii "zarządzanie czasem". Komunikuje się ona z graczem w języku polskim.

Rozkazuj potężnymi siłami przyrody, aby uwolnić wyspę od plagi zła! Podczas gdy ty i banda wojowników torujecie sobie drogę przez zaginioną niegdyś wyspę, będziesz odbudowywać wioski, uwalniać ludzi i walczyć z ogrami, golemami i łajdakami Yeti. Twoim ostatecznym celem jest wulkan w sercu wyspy i żyjący w nim nikczemny smok. Aby dotrzeć tak daleko będziesz używał słońca, deszczu, wiatru i nie tylko, by ukształtować ziemię na swoje polecenie. Z żywiołami w dłoniach, mieczem przy boku i odrobiną magii w kieszeni nikt nie będzie w stanie powstrzymać cię w twojej drodze do zwycięstwa!

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor minimum 1500 MHz, pamięć RAM 512 MB oraz DirectX 9.0.

Edit 2023-07-05: Władca Pogody: Ukryte Królestwo została usunięta ze strony producenta. Nie ma na chwilę obecną możliwości jej pobrania. "Martwe" linki wykasowaliśmy, aby nie kierowały do nieistnięjącego miejsca.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy