Witches' Legacy: Secret Enemy
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
502
Data dodania:
01.12.2018
Dodał:
skorpion

 

Studio EleFun Games znane jest z tworzenie gier z gatunku ukryte obiekty. Tym razem wydało Witches' Legacy 12: Secret Enemy, skomplikowaną fabularnie grę o świecie, w którym wśród ludzi żyją wiedźmy. Przed uruchomieniem tej gry należy zapoznać się z opisami poprzednich jedenastu odsłon tej serii. Prawdopodobnie najwięksi fani tej gry sami nieco pogubili się w fabule, bowiem w pewnym momencie zmienili się główni bohaterzy lub dawni odgrywali już mniejszą rolę. Niewątpliwie jednak wszystkie gry są ze sobą powiązane.

Świat całkowicie się zmienił i nie przypomina tego, którego znamy. Wygląda jak po przejściu apokalipsy. Normą jest widok palących się zabudowań i aut oraz wszędzie panoszących się niebezpiecznych magicznych istot. Wiedźmy i ludzie postanowili połączyć siły i wspólnie zmierzyć się z potężnym złem. Sprawę nieco komplikuje Zakon Łowców Czarownic, który mimo niepewnej sytuacji na świecie, dalej urządza polowania na wiedźmy. Główną rolę w ratowaniu świata odegrają Anabel i Przedwieczna. Twoim zadaniem jest pokierować ich poczynaniami.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 8.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1319 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


EleFun Games presents the latest thrilling adventure in the Witches’ Legacy series!

Witches are being hunted! The Hunters’ Order has returned, and they’re bent on the destruction of all magical creatures, including you! But there’s more to these humans’ rage than meets the eye. Can you reveal your common enemy and defeat an ancient evil before it’s too late? Find out in this exhilarating hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy