Where Angels Cry: Tears of the Fallen
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
505
Data dodania:
04.10.2015
Dodał:
skorpion

 

Czym jest "Where Angels Cry: Tears of the Fallen"? Grą casualową typu ukryte obiekty, stworzoną przez chorwacką firmę Cateia Games.

"Niezwłocznie udaj się do Hiszpanii. Otrzymaliśmy niepokojące informacje o tym, że inkwizytor Augustine oszalał oraz że stał się niebezpieczny i nieprzewidywalny w swoich chorych działaniach. Podobno jego obsesją są polowania na czarownice. Ludzie żyją w strachu, bezradności i niepewności jutra. Jesteś naszym najlepszym agentem, więc liczymy, że uda Ci się go powstrzymać i przywrócić normalność w Portonero. Musisz wiedzieć, że Twoja misja jest tajna i mało kto o niej wie. W razie problemów będziesz musiał liczyć na samego siebie. Dla własnego bezpieczeństwa przywdziej szaty Rycerza Zakonu Templariusza, gdyż bandziory i złodzieje nie nie będą mieli odwagi zbliżyć się do takiej osoby. Jestem pewien, że dzięki łasce, wsparciu i pomocy Najwyższego Pana pomyślnie zakończysz tą kłopotliwą dla Kościoła sprawę". Tak mniej więcej brzmiały skierowane do Ciebie słowa zwierzchnika ze Stolicy Apostolskiej.

Po pewnym czasie docierasz do tej hiszpańskiej mieściny, w której niepodzielną władzę sprawuje ów inkwizytor. Jest tak pewien swojej pełnej bezkarności, że w Twojej obecności uśmiercił szeryfa i pastwił się na bezbronnym zakonniku. Chwilę później dowiadujesz się, że w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęło dziecko szeryfa. Nie wa wątpliwości, ze to sprawka Augustine lub jego równie brutalnych podwładnych. Prawdopodobnie chce wykorzystać chłopaka do schwytania swojego największego wroga - czarownicę Miguelę, znaną również jako Królową Wilków. Uwolnij chłopca oraz unicestwij niezrównoważonego duchownego. Ustal kim jest Miguela i czym naraziła się Augustine.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor minimum 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 884 MB wolnego miejsca na HDD / SD.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 

You've got a new assignment as the Vatican's best secret agent! Travel back to 13th-century medieval Europe to investigate rumors that Inquisitor Augustine has gone mad. He's become obsessed with hunting witches and the people live in fear of his judgment. As you explore the isolated Spanish village of Portonero, you'll discover no one is safe from the Inquisitor's blood-stained hands. Will you be the one who brings peace and justice back to the people? Put an end to Augustine's witch hunt! The thrill and mystery is back in Where Angels Cry: Tears of the Fallen, an engaging puzzle-adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy