Viking Heroes 2 Collector's Edition
Pobierz
Kup teraz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
147
Data dodania:
12.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Druga odsłona Viking Heroes, jednoekranowej gry z kategorii zarządzanie czasem. Rodzeństwa Brunhilda i Helga oraz Boromere i Everand ponownie muszą połączyć siły w walce ze złem. Po tym jak niedawna potężna erupcja wulkanu wyrządziła ogromne zniszczenia, cała czwórka postanowiła pomóc poszkodowanym w odbudowie infrastruktury i dowiedzieć się, jakie siły stoją za tą katastrofą.

Twoim zadaniem jest wykonywanie odpowiednich czynności we właściwej kolejności, miejscu i czasie aby zrealizować zlecone zadania. Przemyślane ruchy są kluczem do sukcesu. Błędy mogą skutkować dłuższą grą lub niepowodzeniem ukończenia etapu. Cele są standardowe, praktycznie takie same jak w poprzednich odsłonach serii i w każdej innej grze tego typu.

 

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 283 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy