VAMMOS
Rok Wydania:
2010
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
676
Data dodania:
01.01.2017
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - platformowa.

Celem gry jest wydostanie robota z podziemnego obiektu, gdzie został uwięziony. Robot ten ma zdolność bezdotykowego przenoszenia różnych przedmiotów, dzięki czemu może pomóc sobie w pokonywaniu wysokości lub też unikać i unieszkodliwiać przeciwników. W każdym etapie należy go doprowadzić do drzwi, a jeśli są one zamknięte, to również do specjalnego miejsca odblokowującego zamki. Gra oprócz zręczności w omijaniu przeszkód wymaga myślenia - najbardziej widoczne jest to przy magnesach czy przy wysoko położonych platformach, gdzie trzeba używać metalowych skrzyń by przemieszczać się w różne kierunki (przede wszystkim w dół i w górę). Należy również unikać wszelkich kolców, uzbrojonych mechanicznych strażników czy też promienia lasera bossa.

Sterowanie w grze jest dosyć niewygodne: klawisze A i D służą do poruszania robotem, spacja do podskoku, myszka do przesuwania celownika (nim zaznacza się i przesuwa obiekty). Gra jest darmowa.

Galeria
Komentarze (2)
Pando
13.04.2011 11:25
Całkiem ciekawa gra. Może grafika uboga, ale miło się gra. Nie wiem dlaczego nagle wchodzi mi scrren z bosem i strzela laserem. Fajny pomysł z laserem.
skorpion
17.04.2011 23:45
Pograłbym w tą grę dłużej, ale nie odpowiadało mi sterowanie. Ciągle spadałem lub nie mogłem wskoczyć w odpowiednie miejsce. Laser faktycznie denerwujący - ciągle ginąłem. Najbardziej podobał mi się pomysł z przesuwaniem metalowych skrzyń na magnesy.