Vacation Paradise: France Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
24
Data dodania:
07.07.2024
Dodał:
skorpion

 

Vacation Paradise: France Collector's Edition jest grą z gatunku ukryte obiekty, stworzoną przez kanadyjskie studio Point8 Games Inc. Wcielasz się w podróżnika, który ma okazję odkrywać piękne zakątki Francji. Od urokliwych prowincji, przez tętniące życiem miasta, po znane zabytki i tajemnicze zakamarki – każdy poziom pełen jest szczegółowo odwzorowanych scenerii, które zachwycą zarówno miłośników gier, jak i entuzjastów podróży.

 

Gracze będą mieli okazję zanurzyć się w atmosferę Francji, rozwiązując zagadki, odkrywając ukryte przedmioty i zbierając cenne wskazówki. Twórcy zadbali o to, aby każda scena była pełna detali, co sprawia, że gra jest nie tylko wyzwaniem dla spostrzegawczości, ale również wizualną ucztą. Vacation Paradise: France Collector's Edition oferuje wiele dodatkowych atrakcji, takich jak mini-gry, łamigłówki oraz interaktywne elementy, które dodatkowo urozmaicają rozgrywkę. Należy jednak wspomnieć, że gra niczym nie wyróżnia się spośród setek gier tego typu. Gra polega na wyszukiwaniu przedmiotów, które zostały sprytnie ukryte na kilkudziesięciu zmodyfikowanych zdjęciach.

 

Dzięki opcji kolekcjonerskiej edycji, gracze mogą liczyć na bonusowe poziomy, dodatkowe przedmioty do odkrycia oraz specjalne nagrody, które powinny umilić każdą chwilę spędzoną z grą.

 

Galeria
Film

Vacation Paradise: France Collector's Edition

Komentarze (0)

brak komentarzy