Vacation Adventures: Park Ranger 11
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
333
Data dodania:
13.06.2022
Dodał:
skorpion

 

Vacation Adventures: Park Ranger 11 Standard Version to klasyczne ukryte obiekty od studia CasualArts. Wciel się w rolę strażnika wolontariusza w jednym z parków USA. Akademia Narodowa i Park Pinecreek Hills pilnie poszukują ochotników do współpracy przy organizacji ciekawych i atrakcyjnych imprez plenerowych dla turystów oraz przy codziennych pracach porządkowych.

Podobnie jak w dziesięciu poprzednich częściach Vacation Adventures: Park Ranger, celem gry jest wyszukiwanie ukrytych obiektów z listy. Przedmioty są dość dobrze poukrywane na kilkudziesięciu zdjęciach przedstawiających różne miejsca parku Pinecreek Hills. Rozgrywka jest liniowa do bólu, gdyż fabuła nie odgrywa żadnej kluczowej roli. Gracz po ukończeniu jednego etapu automatycznie przenoszony jest do następnego, bez możliwości wyborów lokacji. Pomiędzy scenami HOG pojawiają się minigierki, ale niestety są jak zawsze banalnie proste (poziom trudności jest niski) i nużące (w każdej części tego cyklu są praktycznie takie same).

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 520 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy