Vacation Adventures: Cruise Director 7
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
36
Data dodania:
30.06.2024
Dodał:
skorpion

 

Siódma odsłona serii Vacation Adventures: Cruise Director, klasycznych ukrytych obiektów od Casual Arts. Zadaniem gracza jest odnajdywanie przedmiotów na statku USS Liberty of the Waves i w miejscach, do których dopłynął.Gracz ponownie wciela się w rolę kapitana statku wycieczkowego. Tym razem statek odwiedzi aż cztery kontynenty. Turyści poznają szlak Inków w Ameryce Południowej, biegun południowy i przejadą się luksusowym pociągiem African Safari Express.

 

Gry z serii Vacation Adventures: Cruise Director to klasyczne gry z gatunku ukrytych obiektów, które pozwalają graczom przeżywać wirtualne przygody na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego. Rozgrywka polega na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów na pięknych, szczegółowych obrazach przedstawiających różne miejsca na świecie. Gracze będą mieli możliwość rozwiązywania różnorodnych mini-gier i zagadek, które pomogą w zdobywaniu punktów i awansowaniu na kolejne poziomy. Głównym celem gry jest zapewnienie pasażerom niezapomnianych wakacji poprzez dbanie o ich zadowolenie i dostarczanie rozmaitych atrakcji.

 

Podczas rozgrywki gracze będą mogli zwiedzać różne lokalizacje, takie jak egzotyczne plaże, malownicze miasta i urokliwe porty, chociaż odwiedziny te są przedstawione w formie obrazów, na których należy znaleźć ukryte przedmioty. Gry z cyklu Vacation Adventures: Cruise Director oferują relaksującą i zabawną rozrywkę dla fanów gier przygodowo-logicznych, zagadek i ukrytych obiektów. Pozwalają na eksplorację różnych miejsc i cieszenie się wirtualnymi wakacjami na luksusowym statku wycieczkowym.

 

Vacation Adventures: Cruise Director 7 jest podobny do poprzednich części, gdyż ma taki sam interfejs i te same mini-gry. Różnice obejmują jedynie nowe obrazki i przedmioty, które należy odnaleźć.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy