Vacation Adventures: Cruise Director 7 Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
76
Data dodania:
16.05.2023
Dodał:
skorpion

 

Siódma odsłona serii Vacation Adventures: Cruise Director, klasycznych ukrytych obiektów od Casual Arts. Zadaniem gracza jest odnajdywanie przedmiotów na statku USS Liberty of the Waves i w miejscach do których dopłynął.

 

 

Gracz ponownie wciela się w rolę kapitana statku wycieczkowego. Tym razem statek odwiedzi aż cztery kontynenty. Turyści poznają szlak Inków w Ameryce Południowej, biegun południowy i przejadą się luksusowym pociągiem African Safari Express. Vacation Adventures: Cruise Director 7 Collector's Edition jest łudząco podobny do poprzednich sześcią części.

 

Gry z serii Vacation Adventures: Cruise Director to gry komputerowe, które umożliwiają graczom przeżywanie wirtualnej przygody na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego. Gry skupiają się na zarządzaniu różnymi aspektami podróży, takimi jak organizowanie rozrywek, opieka nad pasażerami, rozwiązywanie zagadek i przede wszystkim szukanie ukrytych przedmiotów. Głównym celem tych gier jest zapewnienie pasażerom niezapomnianych wakacji poprzez dbanie o ich zadowolenie i dostarczanie rozmaitych atrakcji. Gracze mają okazję zwiedzać różne lokalizacje, takie jak egzotyczne plaże, malownicze miasta i urokliwe porty. Podczas rozgrywki gracze będą mieli możliwość rozwiązywania różnorodnych mini-gier i zagadek, które pomogą w zdobywaniu punktów i awansowaniu na kolejne poziomy. Będą również musieli szukać ukrytych przedmiotów na pokładzie statku i innych miejscach, co stanowi jedno z głównych zadań w grze. Gry z cyklu Vacation Adventures: Cruise Director oferują relaksującą i zabawną rozrywkę dla fanów gier przygodowo - logicznych, zagadek i ukrytych obiektów. Pozwalają na eksplorację różnych miejsc i cieszenie się wirtualnymi wakacjami na luksusowym statku wycieczkowym.

 

Zalecane wymagania gry: Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 686 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy