Unrailed!
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
10.08.2022
Dodał:
skorpion

 

 

Unrailed! jest wieloosobową grą zręcznościową. Producentem gry jest szwajcarskie studio Indoor Astronaut, natomiast wydawcami niemiecka firma Daedalic Entertainment oraz chiński serwis internetowy Bilibili. Zadaniem graczy jest kładzenie torów kolejowych przed nadjeżdzającym pociągiem.

 

W "Unrailed!" współpracujący ze sobą gracze kładą tory kolejowe aby umożliwić pociągowi ciągłe poruszanie się. Zabawa sprowadza się do gromadzenia surowców do budowy torów, udoskonalania lokomotywy i wagonów, współpracy z przyjaznymi mieszkańcami i przeganiania osób i zwierząt negatywnie nastawionych do bohaterów gry. Rozgrywka kończy się gdy pociąg wykolei się (skończą się tory). Na szczęście gra nie jest typowym roguelike. Można tylko raz wczytać wcześniej zapisany stan gry i kontynuować zmagania. Druga porażka definitywnie kończy zabawę.

 

Mapy są generowane proceduralnie, co oznacza że za każdym razem jest inny układ. Rozmiary mapy (przede wszystkim długość) zależą od wybranego poziomu trudności i trybu gry (np. układanie torów w nieskończoność lub doprowadzenie składu do stacji). Gra posiada specyficzną oprawę graficzną - obiekty są sześciennego kształtu (grafika bazująca na wokselach). Unrailed! zaskakuje niezwykłą szybkością i dużą dynamiką akcji.

 

Gra kosztuje około 91 PLN. W dniach 04-11.08.2022 Epic Games oferowało grę za darmo. Dodanie jest do gry umożliwia pobranie, zainstalowanie i uruchomienie gry w dowolnym czasie.

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 71, Procesor 2GB, Pamięć 4 GB RAM, Karta graficzna: Intel HD Graphics 520 i 2 GB wolnego miejsca na nośniku danych.

#GraKooperacyjna #GrafikaWokselowa

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy