Travel Cuisine Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2023
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
25
Data dodania:
04.07.2024
Dodał:
skorpion

 

Travel Cuisine Collector's Edition to gra zręcznościowa z gatunku zarządzania czasem (time management), stworzona przez londyńskie studio 8 Floor Games. W grze wcielasz się w role Tammy i Matthew, którzy marzą o posiadaniu własnej restauracji, lecz brak im doświadczenia i kapitału. Ich szansą na sukces jest udział w nadchodzącym turnieju kulinarnym, który może pomóc im zdobyć wiedzę i środki potrzebne do realizacji marzeń.

 

Gra przenosi cię w kulinarną podróż po całym świecie, gdzie zarządzasz trzema typami restauracji: bistro, meksykańską i hawajską, łącznie oferując czterdzieści pięć poziomów do pokonania. Każda z tych restauracji stawia przed tobą unikalne wyzwania i pozwala na przygotowywanie różnorodnych potraw, od sushi po burritos. Do zdobycia jest dziewięć osiągnięć trofeów, co dodaje grze dodatkowej głębi i motywacji do perfekcyjnego zarządzania czasem i obsługą klientów.

 

Travel Cuisine Collector's Edition oferuje dwa tryby gry: czasowy, dla tych, którzy lubią wyzwania, oraz tryb bez limitu czasu (relaxed), idealny do relaksu i cieszenia się kulinarną przygodą we własnym tempie​.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy