Them: The Summoning
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
707
Data dodania:
26.09.2012
Dodał:
skorpion

Gra logiczna typu ukryte obiekty.

Twój długoletni przyjaciel zaprasza Ciebie do siebie do domu znajdującego się w przepięknych i malowniczych rejonach południowej Europy. Po Twoim przyjeżdzie opowiada o swoim życiu, a przede wszystkim żali się, że bez przerwy nawiedzają go wizję dotyczące jego niedawno zmarłej żony. Gdy na chwilę oddalił się, nagle rozlega się przeraźliwy krzyk. Okazuje się, że nie żyje! Teraz jesteś głównym podejrzanym o przyczynienie się do zgonu dwóch osób. Musisz przeprowadzić własne śledztwo, które udowodni Twoją niewinność i zdemaskuje prawdziwego mordercę. Niestety jesteś ciągle obserwowany przez śledzczych, którzy nie będą Ci ułatwiać dochodzenia. Czy znajdziesz odpowiednie dowody, które oczyszczą Ciebie z zarzutów zabójstwa? Czy skorzystasz z porad i pomocy przyjaznego ducha? Czy zachowasz zdrowy rozsądek podczas zagłębiania się w mroczny paranormalny świat? To zależy tylko od Twoich chęci, sprytu, samozaparcia, zdolności detektywistycznych i doskonałych umiejętności wyszukiwania ukrytych obiektów.

Twórcy gry rekomendują następujące minimalne wymagania sprzętowe: komputer lub laptop z procesorem 0,6 GHz, pamięć minimum 128 MB RAM i przynajmniej 653 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Do uruchomienia gry niezbędny jest zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista i DirectX 6.0.

 


 

Find proof that you were framed for two murders that you didn’t commit in Them: The Summoning! Stay a step ahead of the investigator who is on your tail and find an ally in a familair spirit. Scour beautiful Hidden Object scenes and save your own skin! Solve puzzles and avoid the law as you explore Southern Europe in Them: The Summoning!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy