The Unseen Fears: Stories Untold
Pobierz
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
376
Data dodania:
02.07.2020
Dodał:
skorpion

 

"The Unseen Fears 4 : Stories Untold" to gra Hidden-Object Puzzle Adventure (ukryte przedmioty) z elementami zjawisk nadprzyrodzonych.

Bohaterem gry kolejny raz jest Nathaniel, detektyw zajmujący się rozwiązywaniem spraw z udziałem zjawisk nadnaturalnych. W scenie otwierającej dowiadujemy się, że spędza zasłużony urlop w stolicy Czech. Na jednej z wystaw zauważa jaśniejący blaskiem wolumin 'Modern Fairytales' autorstwa Marii Novak. Po otworzeniu tej książki zostaje przeteleportowany do tajemniczego świata. Okazuje się, że obłąkana i oderwana od rzeczywistości pisarka do wymyślonego przez siebie miejsca poprzenosiła w ten sposób bardzo dużo ludzi. Nie są oni w stanie odszukać Marię, która prawdopodobnie mogłaby ich odesłać z powrotem do realnego świata. W tym świecie znajduje się także umierająca córka Marii. Najwyraźniej załamana matka zrobi wszystko aby dziecko nie zmarło, i chyba jest skłonna umieścić ją na zawsze w tym iluzorycznym świecie. Pomóż Nathanielowi wydostać osoby uwięzione w opowieściach Marii Novak.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 626 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

GrandMa Studios Limited brings you the latest fantastic installment of The Unseen Fears series!

You're off to Prague for a well-deserved vacation! But your fun is cut short when someone calls to you for help from inside a book of fairy tales! You're in for the story of a lifetime as you investigate a missing author's home to find the origins of a dangerous other-worldly magic. Can you save those trapped in the stories, or will you join them as a permanent character? Find out in this gripping Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy