The Unseen Fears: Stories Untold Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
460
Data dodania:
19.02.2020
Dodał:
skorpion

 

Stories Untold Collector's Edition to czwarta odsłona The Unseen Fears, HOPA (ukryte obiekty) z elementami zjawisk nadprzyrodzonych od studia Grandma Studios. Protagonistą gry ponownie jest Nathaniel, detektyw trudniący się rozwiązywaniem spraw z udziałem zjawisk paranormalnych. W pierwszej scenie dowiadujemy się, że spędza wakacje w Pradze. Na jednej z wystaw spostrzega 'świecącą' książkę Modern Fairytales autorstwa Marii Novak. Po jej otworzeniu zostaje przeniesiony do opisywanego w niej tajemniczego świata. Okazuje się, że szalona i oderwana od rzeczywistości autorka powieści poprzenosiła w ten sposób wiele osób. Nie są oni w stanie znaleźć Marię, która zapewne mogłaby ich odesłać z powrotem do naszego świata. W tym miejscu znajduje się również umierająca córka Marii. Najwidoczniej zdesperowana matka zrobi wszystko aby dziecko żyło, nawet jest gotowa umieścić ją na zawsze w nierealnym świecie. Pomóż mu wydostać ludzi uwiezionych w opowieściach Marii Novak.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 849 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Grandma Studios brings you the latest fantastic installment of The Unseen Fears series!

You're off to Prague for a well-deserved vacation! But your fun is cut short when someone calls to you for help from inside a book of fairy tales! You're in for the story of a lifetime as you investigate a missing author's home to find the origins of a dangerous other-worldly magic. Can you save those trapped in the stories, or will you join them as a permanent character? Find out in this gripping Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy