The Unseen Fears: Last Dance
Pobierz
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
443
Data dodania:
12.07.2020
Dodał:
skorpion

 

"The Unseen Fears 3: Last Dance" jest grą stworzoną przez studio Grandma Studios Limited, które tworzy jedynie gry ukryte obiekty.

Protagonista gry powtórnie jest Nathaniel, szanowany na całym świecie detektyw zajmujący się sprawami paranormalnymi. W tej cześci "Niewidzialnych Obaw" wyruszył do Lyon do Brigitte Ondine. Kobieta w korespondencji napisała, że jej życie jest koszmarem i prosi o natychmiastową pomoc. Po przybyciu pod wskazany adres spotyka jej siostrę Irene, która jest poddenerwowana faktem kilkudniowego braku kontaktu z Brigitte i niemożnością wejścia do jej mieszkania. Po otworzeniu drzwi i sprawdzeniu kilku pomieszczeń natrafiają na zwłoki Brigitte. Okazuje się, że pewne tajemnicze lustro miało niekorzystny wpływ na jej zdrowie psychiczne.

Twoim zadaniem jest pomóc Nathanielowi dowiedzieć się czym jest to złe lustro oraz odkryć w jaki sposób oddziałuje na ludzi i jaki ma cel w uśmiercaniu ludzi.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 669 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

Grandma Studios presents the next chilling installment of The Unseen Fears series!

When the people of Lyon are plagued by haunting visions of their past mistakes, you’re called in to investigate! There’s more to this case than meets the eye as specters using mirrors track your every move. Can you save the locals without becoming the mirrors’ next victim yourself? Find out in this spine-tingling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy