The Unseen Fears: Last Dance Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
379
Data dodania:
28.01.2019
Dodał:
skorpion

 

Last Dance Collector's Edition jest trzecią częścią The Unseen Fears. To gra ukryte obiekty z elementami zjawisk nadnaturalnych. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest małe studio Grandma Studios Limited, które specjalizuje się w produkcji wyłącznie tego typu gier.

Bohaterem gry ponownie jest znany na całym świecie paranormalny detektyw Nathaniel. Tym razem wyrusza do Lyon we Francji do Brigitte Ondine. Dziewczyna w liście stwierdziła, że jej życie jest koszmarem i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Po przyjedzie pod wskazany adres spotyka jej siostrę Irene. Kobieta jest zaniepokojona kilkudniowym brakiem kontaktu z Brigitte i niemożnością wejścia do jej domu. Po otwarciu drzwi i przemierzeniu kilku pomieszczeń odkrywają zwłoki Brigitte. Okazuje się, że tajemnicze lustro miało bardzo negatywny wpływ na jej psychikę. Pomóż Nathanielowi dowiedzieć się czym jest to złe lustro, w jaki sposób oddziałuje na ludzi i jaki ma cel w zabijaniu ludzi. Wkrótce odkrywa, że tych luster jest więcej, a po ich zniszczeniu ich negatywna energia przechodzi na niego. Czy jest na tyle silny by poradzić sobie z tym zadaniem? Przekonaj się...

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 841 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Grandma Studios presents the next chilling installment of The Unseen Fears series!

When the people of Lyon are plagued by haunting visions of their past mistakes, you’re called in to investigate! There’s more to this case than meets the eye as specters using mirrors track your every move. Can you save the locals without becoming the mirrors’ next victim yourself? Find out in this spine-tingling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy