The Myth Seekers 2: The Sunken City
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
377
Data dodania:
22.12.2019
Dodał:
skorpion

 

The Myth Seekers 2: The Sunken City jest grą ukryte przedmioty wyprodukowaną przez Sunward Games.

Tajemniczy przedmiot został znaleziony na wybrzeżu Bretanii i teraz agenci Myth Seekers są w wielkim niebezpieczeństwie! Amelia musi działać bardzo szybko aby ocalić Paryż i jego mieszkańców.

Według legenda miasto Ys było klejnotem na wybrzeżu Bretanii. W dobrobycie władał nim mądry i dobry król Gradlon, lecz złote lata Ys nie trwały wiecznie. Waśnie między królową Thedą i jej siostrą doprowadziły do katastrofy i wówczas całe miasto zostało pochłonięte przez ocean. Król ledwo uszedł z życiem, ale niestety obie siostry utonęły zamknięte w murach miasta. Powiadają, że król Gradlon nadal stoi na brzegu i wyczekuje chwili, kiedy miasto podniesie się z dna, by mógł zjednoczyć się ze swoją ukochaną królową.

Amelia, najbardziej doświadczona agentka Myth Seekers, została wezwana do Paryża. Odkrywa, że agencja jest w niebezpieczeństwie. Szybko orientuje się też, że ma to związek z tajemniczym artefaktem znalezionym w pobliżu potencjalnej lokacji mitycznego miasta Ys.

Dołącz do Amelii i podróżuj po uliczkach Paryża, aby odszukać echa legendarnego kataklizmu. Poznaj ukrytą prawdę i upewnij się, że siły odpowiedzialne za tą tajemniczą tragedią pozostaną uśpione.

Opis gry (nieco zmieniony) pochodzi ze strony www.artifexmundi.com

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1021 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


As an agent of Myth Seekers you are called to Paris to find out why the other Seekers have been acting strange. You discover that it might have something to do with a mysterious artifact found near the likely location of Ys, a mythical city swallowed by the ocean.

Search the alleys of Paris to find echoes of the legendary cataclysm that wiped out an ancient civilization from the surface of Earth and make sure the ancient forces responsible for this tragedy will remain dormant. There is a shadow hanging over Paris and time is running out!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy