The Legacy: The Tree of Might
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
447
Data dodania:
30.12.2018
Dodał:
skorpion

 

The Legacy 3: The Tree of Might to gra ukryte przedmioty, stworzona przez studio Five-BN Games z Ukrainy. Protagonistką gry jest Diana, której przygody mieliśmy możliwość obserwować w dwóch poprzednich odsłonach "Dziedzictwa". W 'scenie otwierającej' widzimy jak Deborah Whitwick rozpoczęła przemowę inaugurującą uroczyste otwarcie nowej wystawy w muzeum. Nagle z jednego z eksponatów wydostał się śmiercionośny wirus. Bardzo dużo osób albo zmarło albo w szpitalu walczy o życie. Deborah zwróciła się do Diany z prośbą o znalezienie skutecznego lekarstwa na tą dziwną chorobę. Przypuszcza, że antidotum znajduje się tam, skąd pochodzi ów nieszczęsny przedmiot. Diana bez chwili wahania wsiadła do śmigłowca pilotowanego przez Sebastiana i udała się w kierunku wskazanym przez kobietę. Niestety wkrótce helikopter uległ awarii i rozbił się na zalesionym terenie. Szczęśliwie oboje przeżyli katastrofę i teraz po odpoczynku na pieszo kontynuują podróż do wyznaczonego miejsca. Jakby tego było mało, Diana ponownie trafia na portal do innego wymiaru. Twoim zadaniem jest pokierowanie jej poczynaniami.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 809 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


The grand historical museum reception held by Deborah Whitwick became well known throughout the country. An inexplicable viral attack on the guests occurred right in the middle of the lady's solemn speech. When the epidemic began, no one had any idea just what the citizens of New York were facing. An urgent expedition was organized to re-explore the archipelago in the hope of finding information on the nature of the disease. As a linguist and expert on ancient languages, I was to join them. I couldn't even imagine how this journey would turn out for me...

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy