The Legacy: The Tree of Might Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
430
Data dodania:
01.12.2018
Dodał:
skorpion

 

The Tree of Might Collector's Edition to trzecia po Forgotten Gates (kwiecień 2017 roku) i Prisoner (styczeń 2018 roku) odsłona The Legacy, połączenia ukrytych obiektów z przygodówką (high-adventure hidden object game) od ukraińskiego studia Five-BN Games. Bohaterką gry jest Diana, którą poznaliśmy we wspomnianych poprzednich częściach "Dziedzictwa".

W początkowej scenie widzimy jak Deborah Whitwick rozpoczyna przemowę inaugurującą uroczyste otwarcie nowej wystawy w znanym muzeum. Niestety z jednego z eksponatów wydostaje się śmiertelny wirus. Wiele osób zmarło, a inni w szpitalu walczą o swoje życie. Deborah poprosiła Dianę o odnalezienie antidotum na tą dziwną chorobę. Podejrzewa, że znajdują się tam, skąd pochodzi ów feralny przedmiot. Bohaterka gry natychmiast wsiada do helikoptera pilotowanego przez Sebastiana i udaje się w kierunku wyspy wskazanej przez kobietę. Niestety śmigłowiec ulega awarii i rozbija się na zalesionym terenie. Na szczęście oboje przeżywają katastrofę i po odpoczynku na pieszo kontynuują podróż do wyznaczonego miejsca Podobnie jak we wcześniejszych częściach trafia na portal do innego wymiaru. Poznaj kolejne jej losy i pomóż jej wykonać zlecone zadanie.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1056 MB danych.

 

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


The grand historical museum reception held by Deborah Whitwick became well known throughout the country. An inexplicable viral attack on the guests occurred right in the middle of the lady's solemn speech. When the epidemic began, no one had any idea just what the citizens of New York were facing. An urgent expedition was organized to re-explore the archipelago in the hope of finding information on the nature of the disease. As a linguist and expert on ancient languages, I was to join them. I couldn't even imagine how this journey would turn out for me...

 


 

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy