The Keeper of Antiques: Shadows From the Past Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
438
Data dodania:
05.07.2018
Dodał:
skorpion

 

Shadows From the Past Collector's Edition jest czwartą częścią The Keeper of Antiques, HOPA od EleFun Games. Bohaterką gry ponownie jest Alexandra Anderson.

Pierwsza scena gry jest dość zaskakująca, bowiem przenosi nas do grudnia 1985. Alexandra, jako kilkuletnia dziewczynka, wraz z rodzicami Emilly i Patrickiem jedzie autem na festiwal zimowy w Hilltown. Nagle na drodze pojawia się tajemnicza postać i.... wówczas giną rodzice.. Później akcja przenosi się do obecnych czasów. Wujek Paul informuje ją, że ktoś włamał się do jego antykwariatu i ukradł cenny artefakt. Po przybyciu do jego domu dowiaduje się, że wuj został uwięziony przez Williama Kutchera, wynalazcę maszyny czasu. Okazuje się, że to wydarzenie jest jakoś powiązane z tym wypadkiem samochodowym sprzed 33 laty. Pomóż Alexandrze wyjaśnić tą dziwną sytuację.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1773 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Secrets are a family affair in the newest installment of The Keeper of Antiques series from EleFun Games!

A mysterious stranger has broken into your uncle's house and stolen an artifact that could kill hundreds of people, including your parents. Only you can follow him into the past to stop his mad scheme. Do you have what it takes to save your family, or will you be the killer's next victim? Find out in this breathtaking hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy