The Forgotten Fairy Tales: Canvases of Time Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
396
Data dodania:
22.02.2018
Dodał:
skorpion

 

Canvases of Time Collector's Edition to druga po The Spectra World (maj 2017 roku) odsłona Forgotten Fairy Tales. Przed uruchomieniem tej pozycji sugerujemy zapoznanie się z pierwszą częścią tej serii poprzez jej zainstalowanie i włączenie, bądź w ostateczności zapoznanie się z jej opisem na naszej stronie.

W tej grze "ukrytych przedmiotów" ponownie wcielasz się w postać Alice Carpenter, profesor z uniwersytetu Arcadia i jednocześnie Strażniczki Światów. Od Belli dowiaduje się, że znowu będzie musiała ocalić nasz świat, tym razem przed cieniami przybywającymi ze świata Oblivion. Aby uratować rozpadający się wszechświat musi podróżować w czasie i przestrzeni. To oznacza tylko jedno - mnóstwo zamieszania wynikającego z faktu modyfikacji zdarzeń w wielowymiarowej czasoprzestrzeni. Czy uda się przywrócić właściwy bieg czasu i oddalić widmo zagłady multiświatów? Niezaprzeczalnie Twoja pomoc przyczyni się do pozytywnego rozstrzygnięcia tego arcytrudnego zadania. Szukaj odpowiednie i akuratne do zaistniałych sytuacji przedmioty oraz rozwiązuj łamigłówki i niewielkie gry umysłowe.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 2290 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


EleFun Games brings you the next thrilling installment of The Forgotten Fairy Tales series!

When the Shadows of Oblivion begin to unravel the very fabric of the universe, it's up to you as the Guardian to find the mastermind behind the destruction! Travel to a world beyond our own to help the Queen of Creation restore the canvases of time. It's a race across time and space as you’re forced to search an alternate future fraught with foes. Can you save the crumbling universe and restore your reality? Find out in this heartfelt hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy