Terraforming Mars
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
09.05.2022
Dodał:
skorpion

 

Terraforming Mars, stworzona przez szweda Jacoba Fryxeliusa (założyciela firmy FryxGames) gra planszowa jest bardzo dobrze znana fanom planszówek. Gra odniosła spory sukces i zdobyła uznanie wśród graczy i krytyków. Na kanwie popularności tego tytułu kanadyjskie studio Luckyhammers i francuskie Asmodee Digital opracowały jej komputerową wersję. Wszystkie elementy cyfrowej wersji (wygląd planszy i obiektów, zasady i mechanika gry) są wiernie i szczegółowo odwzorowane, dzięki czemu śmiało można stwierdzić, że komputerowa Terraforming Mars jest w pełni tożsama z oryginałem.

Gracz obejmuje kontrolę na jedną z korporacji, której zadaniem jest sterraformowanie Czerwonej Planety. Rozgrywka w Terraforming Mars podzielona jest na tury, w której należy dokonywać takich ruchów, aby jak najszybciej przekształcić Mars w miejsce nadające się do zamieszkania. Gra polega na między innymi wznoszeniu odpowiednich budowli, przeprowadzaniu badań, wdrażaniu nowoczesnej technologii czy pozyskiwaniu surowców, co ma finalnie doprowadzić do skolonizowania planety. Trzeba to jednak zrobić wcześniej niż przeciwnik. Rywale (korporacje) są kontrolowani przez program (single) lub przez innych graczy (multiplayer).

Gra kosztuje ponad 49 złotych. Można ją mieć za darmo ze strony Epicgames. Oferta ważna jest do 12 maja 2022 przed godz. 17-stą.

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 7/8/10, Procesor Dual Core 3.0 GHz, pamięć RAM 4GB, 250 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy