"Tales of Terror 5: The Fog of Madness" to gra ukryte obiekty stworzona przez studio Shadows.
Dziennikarka śledcza z czasopisma "Prawdziwe Historie" Ann Sparrow udała się na Wyspę Mgieł, aby uzyskać materiały do kolejnego artykułu. Ponoć to miejsce jest przeklęte i omijane przez mieszkańców pobliskich wysp. Szczęśliwie jednak znajduje sternika, który zgodził się własną łódką dopłynąć do wyspy. W trakcie podróży doszło do wypadku, w wyniku którego straciła przytomność. Ann obudziła się przykuta kajdankami do łóżka. Tajemniczy mężczyzna przedstawiający się jako Jacob Fogg poinformował ją, że jest bezpieczna. Czy na pewno? Sprawdź co się wydarzyło dalej.
Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 686 MB danych.
Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.
Deep Shadows brings you the next riveting installment of the Tales of Terror series!
While on your way to a remote island for your latest story, your boat inexplicably crashes. When you awake, you find yourself trapped and fighting for your life! Nothing is as it seems on this island as you traverse through ancient grounds to escape your captors. What’s more, a strange fog has begun its invasion onto the property. Do you have what it takes to uncover the story behind the mysterious fog and escape with your life? Find out in this thrilling Hidden-Object Puzzle adventure!
brak komentarzy