Super Panda Adventures
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
73
Data dodania:
29.05.2021
Dodał:
skorpion

 

Super Panda Adventures to gra platformowa stworzona przez Paula Schneidera z firmy BlueEagle Productions. To dynamiczna i kolorowa dwuwymiarowa platformówka z elementami przygodowymi i crpg, wzorowana na podgatunku gier zręcznościowych zwanym Metroidvania (czyli hybrydzie wydanych w 1986 roku gier Metroid i Castlevania). W Super Panda Adventures wcielasz się w rolę pandy, dzielnego wojownika o imieniu Fu, któremu zlecono pilnowanie księżniczki. Niestety tuż po rozpoczęciu pracy doszło do niespodziewanej wizyty robotów z innej galaktyki. Maszyny schwytały księżniczkę i zabrały ją na statek kosmiczny. Oczywiście natychmiast wyruszasz na ratunek.

Specyfikacja gry: kilka typów broni (miecz, shurikeny, magia), zdobywanie punktów doświadczenia celem awansowania na wyższy poziom postaci, zdobywanie nowych umiejętności i ulepszeń, dwa różne światy do eksploracji, wiele postaci NPC i tym samym zleconych zadań, wiele przydatnych przedmiotów do zdobycia.

Gra kosztuje około 30 złotych. Ale istnieje możliwość zdobycia jej za darmo ze strony Indiegala. Należy jak najszybciej dodać ją do swojej biblioteki, aby móc w każdej chwili w nią grać. Termin obowiązywania tej promocja nie został podany.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, procesor minimum 1 GHZ, pamięć RAM 1024 MB, karta graficzna 256 MB, DirectX w wersji 9.0 i 100 MB wolnej przestrzeni na nośniku danych.

Edit: 2022-08-14 Zmieniony ze względu na koniec promocji na Indiegala.

 

#SuperPandaAdventures #BlueEagleProductions #PaulSchneider #graplatformowa #Metroidvania

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy