Super Mario Bros. X
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2007
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.50
Ściągnięć:
1333
Data dodania:
16.08.2011
Dodał:
skorpion

Gra platformowo - zręcznościowa. Odmiana gry Mario Bros.

Na rynku gier komputerowych można znaleźć mnóstwo gier platformowych przypominających kultową grę Mario Bros. Jedną z takich gier jest wyprodukowana w 2007 roku Super Mario Bros. X. Grupa fanów hydraulika Mario stworzyła świetny produkt wykorzystując najlepsze pomysły i elementy z innych podobnych gier. Nasz bohater oprócz skakania w celu omijania przeszkód i przydeptywania wrogów może między innymi wspinać się po linach, strzelać kulami, poruszać się na dinozaurze czy też po chmurach. Gra wymaga niebywałej zręczności w sterowaniu bohaterem. Zetknięcie się z większością potworków czy też przeszkodami kończy się zazwyczaj śmiercią, stratą jednego życia i ponownym rozpoczęciem zabawy od początku etapu. Po dotknięciu specjalnych dwóch słupków (niebieskiego i białego) następuje zapis gry, dzięki czemu nawet po stracie wszystkich żyć można od tego momentu kontynuować grę. Świetnym pomysłem jest umożliwienie gry dla dwóch graczy. Istnieje możliwość kooperacji (wspólnej gry) jak i walki między sobą. Gra posiada edytor, dzięki któremu każdy będzie mógł stworzyć własne etapy.

Gra jest darmowa. Podczas instalacji należy odmówić instalacji dodatkowego programu, który słuzy do przyspieszania komputera.

Opracowanie: chrombor

Galeria
Film
Komentarze (3)
chrombor
16.08.2011 22:33
Dzięki że dodałeś mój opis . A teraz powód dodania przezemnie tej gry. Istnieje coś takiego jak Super Puzzle World - czyli gra z elementami logicznymi . Zobaczie screeny - http://www.lechuck-productions.com/spw3.html Ściągnąłem stąd plik - http://rpgmaker.net/games/2820 Rozpakowałem go i skopiowałem do katalogu World. W menu pojawia się to , ale planszę nie przypominają tego przedstawionego na zrzutach ekranowych. Przeszłem pare eteapów i sama zręcznościówka. Mam nadzieje że wkrutce uda mi się to uruchomic właściwie.
chrombor
16.08.2011 22:37
Te etapy - niby puzzle są trudne , więc zastosowałem sztuczkę . Można edytowac plik save1.sav i dodać sobie zycia. W drugiej linijce zmieniamy cyfrę trzy na np 99, zapisujemy i możemy spokojnie grać .To wazne, bo w przeciwieństwie do Super Mario Bros. X save za bardzo nie działają.
Pando
23.08.2011 12:18
chrombor - tyle co się zorientowalem to trzeba ściągnąc jakiś hackrom i wtedy to masz. Ale to już nielegalne :)