Summer Adventure: American Voyage
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
2.00
Ściągnięć:
235
Data dodania:
21.08.2023
Dodał:
skorpion

 

Summer Adventure: American Voyage to klasyczna gra ukryte obiekty (cHOG - classic hidden object game). Twórcą tej gry i całej serii "Letniej Przygody" jest studio Lazy Bay Games z Nikozji (Cypr).

 

To piąta odsłona cyklu Summer Adventure. Tym razem "akcja" gry rozgrywa się w wielu miastach Ameryki Północnej, jak np. Quebec, Nassau, Boston, Savannah, Charleston czy Toronto. Zadaniem gracza jest odnajdywanie odpowiednich przedmiotów w sześćdziesięciu scenach. Obrazki przedstawiają różne miejscowości, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Gra zawiera również dodatkowe mini gry jak na przykład puzzle, znajdź różnice, match-3, madżong, memory, jednakże są one bardzo krótkie i nieskomplikowane. Proces wyszukiwania przedmiotów także jest prosty i nikomu nie powinien sprawiać problemó. Gra porozumiewa się z graczem w języku angielskim (interfejs, nazwy przedmiotów).

 

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Windows 7/8/10, procesor 2000 MHz, RAM 2048 MB, DirectX 10.0 oraz 579 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy