Summer Adventure 4
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
183
Data dodania:
22.05.2022
Dodał:
skorpion

 

Summer Adventure 4 to gra Classic Hidden Obcject Game (klasyczne ukryte obiekty) w słonecznej scenerii. Gra została stworzona przez Lazy Bay Games, które w swoimi portfolio ma kilkanaście gier tego samego rodzaju, m. in. European Quest, Mediterranean Journey, Summer Adventure: American Voyage. Wszystkie pozycje są właściwie takie same: nieskomplikowane sceny ukrytych obiektów i proste minigry oraz "zerowa" fabuła.

W "Summer Adventure 4" rodzina Mary i jej zwierzaki ponownie wyruszają na letnie wakacje. W miarę postępów w grze odblokowane są kolejne scenerie, czyli miejsca przez nich odwiedzane.

Gra w dużej mierze polega na odnajdywaniu przedmiotów z podanej listy i na ukończeniu kilku rodzajów minigier umysłowych. Mechanizmy rozgrywki w żaden sposób nie odbiegają od standardów gatunku. Grę cechuje niski stopień "skomplikowalności" i trudności. Letnia Przygoda 4 adresowana jest do fanów tradycyjnych ukrytych przedmiotów ze spokojną rozgrywką.

#SummerAdventure #LetniaPrzygoda #GraHOG #GraUkryteObiekty

 

 

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 10.0 oraz 571 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy