Strike Ball 2: Złota edycja
Link do strony:
Rok Wydania:
2009
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
710
Data dodania:
12.01.2018
Dodał:
skorpion

Gra zręcznościowa typu Arcanoid po polsku.

Czy przypominasz sobie chwile, gdy powtarzałeś sobie: "Jeszcze tylko jeden poziom i kończę" i trudno było Ci oderwać się od "Strike Ball 2"? Przygotuj się na jeszcze bardziej ekscytującą rozgrywkę. Przed Tobą nowa odsłona tej gry. "Strike Ball 2: Złota edycja" to o wiele lepsza zabawa. Wyobraź sobie wszystko, co najlepsze w pierwszej części, zawarte w stu poziomach. Co więcej, przygotowano sześć nowych bonusów.

Twórcy zaprojektowali nowe trójwymiarowe poziomy. Choć czynny wulkan na pewno wywrze na Tobie wrażenie, to jednak dopiero na widok odwzorowania jednego z pierwszych samolotów otworzysz szeroko oczy, zdumiony. Na pewno spodobają Ci się też nowe bonusy: zaczynając od Haxagonu, który zmienia kształt piłki, kończąc na Superbroni, która wstrząsa planszą i powoduje obsunięcie się klocków. Nowe dodatki mają zachwycać i bawić!

Wymagania gry: procesor PIII-750, Pamięć 128M RAM, karta graficzna 3D Video 32M.

Edit 2023-06-13: Strike Ball 2: Złota edycja na chwilę obecną nie pobierzemy (wycofanie ze sprzedaży). Linki usunięte, gdyż przenosiły do błędnej strony (error 404)

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy