Spellarium 6
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
31
Data dodania:
20.05.2023
Dodał:
skorpion

 

Szósta część Spellarium, gry typu Bejeweled wyprodukowanej przez studio FRH Games. Bohaterem gry ponownie jest czarodziej Eric.

 

Zmęczeni swoimi obowiązkami bogowie zlecili Ericowi bardzo trudne zadanie. Musi jak najszybciej wybudować dla nich monumentalny kurort. Spellarium 6 to w rzeczywistości gra match-3 bazująca na zasadach znanych z kultowej Bejeweled. Jego praca będzie polegała na usuwaniu kolorowych obiektów z kilkudziesięciu plansz.

 

Jak widać, fabuła Spellarium 6 jest dość prosta i banalna. Niestety gracz nie ma na nią większego wpływu. Rozwija się ona wraz z postępem w grze według ustalonego przez twórców scenariusza. Wraz z awansem na kolejne poziomy będą pokazywane kolejne etapy budowy ośrodka wypoczynkowego. Na usprawiedliwienie można dodać, że liniowość fabuły jest nie do uniknięcia w tego typu grach.

 

Podstawowym celem gry jest ułożenie trzech lub więcej kolorowych obiektów w rzędzie lub kolumnie, aby tworzyć odpowiednią kombinacje. Obiekty można przesuwać wzdłuż sąsiednich pól, aby stworzyć poziome lub pionowe linie. Po utworzeniu właściwej kombinacji te obiekty znikają, a z góry (aby wypełnić puste miejsca) w losowej kolejności spadają nowe.

 

Wymagania gry: system Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1.6 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 8.0 oraz 60 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy