Skarby Montezumy 2
Link do strony:
Rok Wydania:
2009
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
892
Data dodania:
13.01.2018
Dodał:
skorpion

Druga część gry Skarby Montezuma. Odpowiednik angielskiego The Treasures of Montezuma 2. Gra oparta na zasadach gry Bejeweled.

Powróć do dżungli dzięki Skarbom Montezumy 2, zupełnie nowej grze w "dopasuj 3". Znajdziesz w niej więcej poziomów, więcej wyzwań i więcej zabawy. Dopasowując kilka grup symboli o tym samym kolorze zwiększysz ich moc i odkryjesz zdolności specjalne. Seria nieprawdopodobnie szybkich dopasowań pozwoli ci aktywować „szaleństwo punktowania” i pobijać kolejne rekordy. Spróbuj zebrać wszystkie klejnoty na każdym z poziomów zanim skończy się czas, i zawalcz o trofea za swoje wyjątkowe dokonania.

Edit czerwiec 2023: Niestety gra Skarby Montezumy 2 od początku czerwca będzie nieosiągalna. Pracujemy nad znalezieniem innych źródeł, gdyż nie ma jej na stronach producenta.

Galeria
Komentarze (1)
skorpion
12.08.2011 11:20
Pamiętaj że są wakacje i mniej ludzi gra i że dla pracowników tej firmy to czas urlopowy. Na swoją stronę dodają gry w pewnym odstępie czasowym - co 2 i co 5 dni. Czyli teraz jakaś gra pojawi się 16.08.2011. Prawdopodobnie będzie to gra typu ukryte obiekty po polsku, bo takie gry dają co dwa tygodnie. To nie jest aż tak wielka firma jak bigfishgames.com czy też angielski oddział alawar, gdzie gry są umieszczane codziennie. Po za tym tłumaczenie gier jest czasochłonne. Pewnie od września wszystko wróci do normy.