Shopping Clutter 7: Food Detectives
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
365
Data dodania:
21.06.2022
Dodał:
skorpion

 

Food Detectives to siódma część Shopping Clutter". Za stworzenie tej gry odpowiada studio Jet Dog Studios z Helsinek (Finlandia). Jest to gra ukryte obiekty typu Clutter. Bohaterami gry ponownie jest rodzina Walkerów. Podobnie jak cała seria, "Shopping Clutter 7: Food Detectives" to raczej gra przeznaczona dla dzieci.

Marzeniem członków rodziny Walker od zawsze było posiadanie własnego lokalu gastronomicznego. Wreszcie nadeszła ta wiekopomna chwila gdy stają się właścicielami restauracji. Przygotowania do oficjalnego otwarcia obiektu idą całą parą. Niestety pewnego dnia odkrywają, że w nocy ktoś ich okradł ze składników i przepisów. Natychmiast na własną rękę wszczynają śledztwo w sprawie włamania i kradzieży. Muszą jak najszybciej złapać złodzieja i odzyskać przepisy, gdyż termin otwarcia restauracji zbliża się nieubłaganie. Twoim zadaniem jest ich wspomóc w tym trudnym zadaniu.

Opis jak i nazwa gry mogłyby sugerować, że jest to rozbudowana gra detektywistyczna. Otóż prawda jest taka, że Shopping Clutter 7: Food Detectives jest prostą grą ukryte obiekty z kilkoma minigrami. Osiągnięcia uzyskane podczas gry nie mają wpływu na fabułę. W miarę postępów w grze poznajemy przebieg ich "śledztwa".

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 235 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

#ShoppingClutter #JetDogStudios

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy