Shop Titans
Link do strony:
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
21.07.2022
Dodał:
skorpion

 

 

Shop Titans to symulator sklepikarza z elementami RPG. Za jej stworzenie odpowiada firma Kabam Games, Inc. Celem gry jest prowadzenie własnego sklepu.

 

W tej grze wcielasz się we właściciela sklepu w świecie fantasy. Obsługa klientów to tylko część Twoich obowiązków. Aby coś sprzedać to najpierw musisz zadbać o wystrój i atrakcyjność sklepu. Początkowo jest to mały sklep z kilkoma regałami, ale w miarę postępów możesz powiększyć powierzchnię i uzupełnić pomieszczenie o nowe wyposażenie i dekoracje. Nawet najpiękniejszy na świecie lokal handlowy musi posiadać bogatą ofertę produktów, gdyż bez tego nie będzie funkcjonować.

 

W standardowych grach "zarządzanie czasem" z podgatunku "obsługa klientów" sklep, restauracja czy np. butik jest już pełen towarów na półkach i regałach. W "Shop Titans" produkty i surowce do ich wytworzenia będziesz musiał znaleźć w różnych lochach pełnych niebezpiecznych potworów. Aby je pokonać powinieneś posiadać wyszkoloną drużynę wyposażoną w rozmaity oręż. Walki toczą się automatycznie w systemie turowym. Im wyższy poziom tym mocniejsi przeciwnicy, ale za to zdobywasz bardziej wartościowy przedmiot. Pozyskane przedmioty możesz sprzedać i przetworzyć (crafting) lub uzbroić nimi członków własnej drużyny.

 

Gra jest darmowa, aczkolwiek istnieją w grze mikropłatności, które ułatwiają rozgrywkę. Istnieje możliwość współpracy z innymi graczami (uczestnictwo w gildii, tworzenie miasta, handel). Epic Games sprezentowało ekskluzywny pakiet prezentów (między innymi dekoracje, bronie, żetony, klucze, skrzynie) warty ponad 100 dolarów amerykańskich. Są jednak warunki. Pierwszy: w dniach 21-28 lipca 2022 należy dodać grę do biblioteki i zalogować się (nawet jak się już tą grę posiada). Drugi: należy osiągnąć co najmniej ósmy poziom w grze.

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 7, Pamięć: 2 GB RAM i 600 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy