Secrets of Great Queens: Regicide
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
462
Data dodania:
27.01.2019
Dodał:
skorpion

 

Akcja rozgrywa się w 1610 roku we Francji. Król Henryk IV Burbon został zamordowany przez służącego i nauczyciela Françoisa Ravailla. Podejrzenia o spisek padły zwłaszcza na jego małżonkę Marię Medycejską. Królowa zwróciła się do swojego zaufanego poddanego Sir Waltera Francis Drake'a o pomoc w wyjaśnieniu tego brutalnego zdarzenia oraz oczyszczenia jej i Lady Lenorę z bezpodstawnego zarzutu o dokonanie zabójstwa. Twoim zadaniem jest pomóc Drake'owi przeprowadzić dochodzenie i zdemaskować spiskowców zagrażających Francji.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 648 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Vendel Games proudly presents the latest installment of the Secrets of Great Queens series!

The King of France has been murdered, and the Queen is the prime suspect! You’ve been called in by Her Majesty to investigate. It’s up to you to clear her name and find the true culprit. Do you have what it takes to disrupt a dangerous plot before it’s too late? Find out in this thrilling hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy