Sable Maze: Norwich Caves
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
594
Data dodania:
10.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Sable Maze: Norwich Caves" to gra logiczno - przygodowa należąca do gatunku "ukryte obiekty". Gra ta została wyprodukowana przez ukraińskie studio Daily Magic Productions.

Akcja gry ma miejsce w 1956 roku na terenie brytyjskiego uniwersytetu Norwich Caves University. Profesor W. Buildson wraz z czwórką utalentowanych studentów odnalazł w podziemiach kampusu tajemne wejście do mitycznego Labiryntu. Młodzi naukowcy od razu rozpoczęli zaawansowane badania tego niesamowitego miejsca. Okazuje się, że to miejsce zawiera wiele korytarzy, w których łatwo zagubić się. Studenci najwyraźniej przecenili swoje możliwości, bowiem w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęli. Władze uniwersytetu natychmiast zwolniły profesora, a na jego miejsce przyjęły innego naukowca - profesora Edwardsa. Wkrótce zaginął również Buildson, co zaniepokoiło jego córkę. Poprosiła go o odnalezienie ojca i wyjaśnienie co się stało w Labiryncie.

Profesor Edwards, bohater gry, bez chwili zastanowienia podejmuje się misji odnalezienia naukowców. Bez problemu dostaje się do głównego wejścia do Labiryntu. Ku jego zaskoczeniu pojawia się zaginiony profesor. Niestety zachowuje się on nieracjonalnie i bardzo dziwnie. Studentom natomiast grozi utonięcie, ponieważ poziom wody w krętych korytarzach labiryntu niepokojąco szybko wzrasta. Ponadto występuje poważny problem z wodą. Wygląda jakby opierała się obowiązującym prawom fizyki i była pod wpływem nieznanej siły. To nie zniechęciło profesora Edwarsa do kontynuowania swojej misji. Potrzebuje jednak Twojego wsparcia i pomocy w wyszukiwaniu niezbędnych przedmiotów i w rozwiązywaniu licznych łamigłówek.

Znalezione notatki i informacje sugerują, że studenci, a właściwie ich specjalizacje nie zostały wybrane przypadkowo. Z jego pierwszych ustaleń wynika, że to co się stało w Labiryncie ma coś wspólnego z wydarzeniami sprzed kilku wieków, z czterema żywiołami i z założycielem kampusu - Mistrzem Wody. To znacznie komplikuje zadanie, ale też naświetla sytuację, w jakiej znaleźli się wszyscy przebywający na terenie uniwersytetu.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor minimum 2500 MHz, pamięć RAM przynajmniej 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 796 MB danych.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy