Royal Roads Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
265
Data dodania:
06.06.2022
Dodał:
skorpion

 

Royal Roads Collector's Edition to gra zarządzanie czasem / zasobami z elementami strategicznymi. Gra została stworzona przez BidOn Games Studio z Czerkasy (Ukraina).

W magicznym królestwie żyła młoda i piękna księżniczka Layna, która nie mogła doczekać się koronacji. Była niepełnoletnia, więc władzę sprawowali zaufani doradcy. W królestwie panował spokój i dobrobyt, a Layna spędzała wolny czas w beztroskiej błogości. Wreszcie nastał długo oczekiwany dzień - jej koronacja. Uroczystość niestety została przerwana przez pojawienie się nieproszonego gościa. Stara zła wiedźma oznajmiła, że Layna nie zasługuje na objęcie tronu. Rzuciła czar, w wyniku którego sala tronowa zostało całkowicie wypełniona jaskrawym białym światłem. Chwilę później Layna ocknęła się ubrana w łachy w stogu siana w wiejskim gospodarstwie. Niedoszła królowa odkrywa, że nikt ją nie rozpoznaje. Pomóż jej odnaleźć wiedźmę i odczynić klątwę zapomnienia.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 906 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

#RoyalRoads #BidOnGamesStudio #timemanagement #game

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy