Royal Detective: The Princess Returns
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
497
Data dodania:
25.03.2018
Dodał:
skorpion

 

Royal Detective 5: The Princess Returns to gra ukryte przedmioty stworzona przez Elephant Games. Pozycja ten nawiązuje do pierwszej odsłony Royal Detective (The Lord of Statues), ponieważ kolejny raz pojawia się Księżniczka. Ponownie wcielasz się w rolę doświadczonego królewskiego detektywa. Kobieta ta przed chwilą zwróciła się do Ciebie z prośbą o pomoc w jakieś bardzo ważnej sprawie. Poprosiła o jak najszybsze przybycie do opuszczonego osiedla zwanego Stone Peaks, w której aktualnie czeka na Ciebie. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że nigdzie jej nie ma. Musisz jak najszybciej odszukać księżniczkę i pomóc rozwiązać dręczące ją problemy. Ustal gdzie ona obecnie znajduje się i dowiedz się jakie grozi jej niebezpieczeństwo.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 806 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games brings you the next thrilling chapter in the Royal Detective series. Princess has finally found the happy life that eluded her for so long, so why has she suddenly disappeared? And who is the mysterious figure attacking her statues?

You’ll need all your talents as the royal detective to uncover the mystery and save Princess in this stunning Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy