Royal Detective: The Princess Returns Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
479
Data dodania:
28.02.2018
Dodał:
skorpion

 

The Princess Returns Collector's Edition jest piątą odsłoną Royal Detective, serii HOPA (ukryte obiekty) od Elephant Games. Tytuł ten nawiązuje do pierwszej części (The Lord of Statues), bowiem ponownie pojawia się w nim Księżniczka. Kolejny raz wcielasz się w postać doświadczonego królewskiego detektywa. Ta już w średnim wieku kobieta (minęło od tamtego czasu dwadzieścia lat) przed chwilą napisała do Ciebie list z prośbą o pomoc w jakieś ważnej sprawie. Poprosiła o jak najszybsze przybycie do opuszczonej dzielnicy zwanej Stone Peaks, gdzie aktualnie czeka. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że nigdzie jej nie ma. Musisz jak najszybciej odnaleźć księżniczkę i pomóc jej rozwiązać problemy. Dowiedz się gdzie znajduje się i ustal jakie grozi jej niebezpieczeństwo.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1090 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games brings you the next thrilling chapter in the Royal Detective series. Princess has finally found the happy life that eluded her for so long, so why has she suddenly disappeared? And who is the mysterious figure attacking her statues?

You’ll need all your talents as the royal detective to uncover the mystery and save Princess in this stunning Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy